Артист Андрій Данилко, відомий як Вєрка Сердючка, вразив витівкою на публіці

Так, прогулюючись по мальовничих іспанських вуличках, Вєрка та її мама забрели до сувенірної крамниці. Білоконь подбала про подаруночки для глядачів, прикупивши незвичайний капелюшок і кухоль.

Андрій Данилко в образі Сердючки, психанувши, відчитав маму посеред вулиці:

Андрій Данилко в образі Сердючки, психанувши, відчитав маму посеред вулиці:

Данилко не оцінив її "прикид", відчитавши прямо посеред вулиці.

"Та ні, я в такому вигляді з вами не піду, правда. Мама, ти доросла людина! Який капелюх?, - обурено заявила Сердючка, - Мене люди впізнають, вони будуть... (сміятися, - ред.).

"Чого ти так психуєш, поясни мені, будь ласка, - поцікавилася мама і побігла слідом за Вєркою, що поспішила геть з лавки. - Ми ж не приїдемо з порожніми руками? Нам треба чимось здивувати глядачів... Мало того, що я зараз купила шапку, я купила ще й кухоль!"

Раніше ми розповідали, що під час зйомок "Орла і решки" Данилко та його напарницю поселили в середньовічному замку Санта-Флорентіна, де в свій час знімали кілька епізодів популярного серіалу "Гра престолів".

Не бажаючи селитися в звичайний готель, Вєрка міркувала: "Має бути щось неординарне... наприклад, такий сюжет: жила маленька дівчинка, маленька зірочка в Полтаві, в прибудові. І ось вона, домігшись успіху, в ювілейний рік культової програми оселилася в замку!". Примітно, говорячи про "дівчинку з Полтави", Данилко мав на увазі себе і своє бідне життя до слави.

Андрій Данилко в образі Сердючки, психанувши, відчитав маму посеред вулиці:

Джерело