«Главком» продовжує знайомити аудиторію з молодими і перспективними акторами великої України. Видання регулярно публікує рейтинги молодих перспективних українських акторів. Цього разу. Увага юним (на межі 30 років) митцям сцени та екрану із-за меж столиці. Вони чекають на своїх кастинг-деректорів та мріють про яскраве кінематографічне майбутнє.

Перший матеріал з цієї серії був опублікований 8 березня. Він, звичайно, був присвяченій прекрасній половині талановитих і перспективних. Детальніше читайте тут: Приречені стати зіркою. Десять найяскравіших юних актрис з глибинки

Сьогодні ж до уваги читачів галерея образів сильної статі: спритні козаки-розбійники зі Львова, Одеси, Харкова, Чернівців, Івано-Франківська.

У бій ідуть одні козаки. Десять найяскравіших юних акторів із регіонів

Формуючи новий рейтинг «Главком» звернувся до колег з провідних театральних українських столиць. Профільним журналістам і критикам запропонували назвати перспективних і потенційно цікавих молодих акторів (на межі 30 років), які варті всеукраїнської уваги та ласих пропозицій з кіноіндустрії.

Театрознавці зі Львова, Одеси, Харкова, Чернівців, Івано-Франківська надіслали в редакцію свої версії лонг-листів молодих, творчих та талановитих, за що колегам велика дяка.

В експертній раді працювали:

  • Юрій Чорней (Чернівці),
  • Юлія Сущенко (Одеса),
  • Михайло Милий (Харків),
  • Леся Зьола (Франківськ),
  • Катерина Сліпченко (Львів).

Першу частину рейтингу «Главкома», присвячену представницям прекрасної статі в акторській галузі читайте тут: Приречені стати зіркою. Десять найяскравіших юних актрис з глибинки

Олександр Давлятян

Одеса

ТЮГ імені Юрія Олеші

Один з найпомітніших акторів театральної Одеси, улюбленець місцевих критикинь.

Про себе Олександр пише на одному з порталів: «Цікавий, непересічний, веселий хлопець, який прямує до своєї мрії. Люблю подорожі та цікаві речі. Легкий на підйом, готовий до спонтанних вчинків! Якщо правда на моїй стороні, то я відстоюю її до кінця, не дарма ж у мені вирує вірменська та грузинська кров. Завдячую моїй родині за правильне виховання та правильні думки у моїй голові».

В Одеському театрі імені Юрія Олеші Олександр – справжня зірка. Критики не оминають прем’єр за участю цього парубка, варто лише загуглити і відразу посиплеться низка рецензій на вистави за його участі.

Виразна зовнішність, сильний темперамент, відданість професії, все це запорука його майбутніх успіхів та затребуваності на сцені і на екрані.

Назарій Кавулич

Чернівці

Театр імені Ольги Кобилянськоі

Родом з Теребовлі на Тернопільщині. 2012-го закінчив Тернопільський педагогічний університет імені Володимира Гнатюка. Працював у Тернопільському театрі імені Тараса Шевченка

Створив понад 30 образів на чернівецькій сцені. Переконливий у різних жанрах, має зовнішність справжнього героя, непереможного українського козарлюги.

Ролі у виставах: «Малюк», «Сватання на Гончарівці», «Дванадцята ніч», «Зірка без імені», «Поранкова душа», «Трагедія бунту», «Тітонька на мільйон».

Колеги відзначають Назара, як порядну людину, справжнього друга, для якого етика в театрі це не тільки загальні слова. Працював з режисерами Людмилою Скрипкою, Василем Вовкуном. У виставі Мирослава Гринишина «Земля» за твором Ольги Кобилянської у Назара одна з найпомітніших і найважливіших ролей.

Андрій Кравчук


Схожі статті

Рекомендовано для Вас

загрузка...