9 травня розпочинається IX-ий сезон щонедільних безкоштовних екскурсій в Івано-Франківську.

Заплановано провести 23 тематичні та оглядові екскурсії, у тому числі велосипедну, автобусну, театралізовану, дитячу і вечірню. Про це повідомляє Івано-Франківщина туристична.

Всі мандрівки будуть організовані з вимогою до екскурсантів дотримуватися  правил карантину, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 (зі змінами), зокрема йде мова про соціальне дистанціювання і обов’язкове використання засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, на територіях загального користування у разі неможливості дотримання фізичної дистанції не менше 1 метра.

Частина екскурсій вимагає попередніх онлайн реєстрацій, посилання на які будуть оприлюднюватись щопонеділка, за 6 днів до проведення екскурсії, на офіційних сторінках організаторів:

https://www.facebook.com/iftourismoffice

https://www.facebook.com/Visit.frankivsk

Відомо графік проведення безкоштовних екскурсій в Івано-Франківську

Проведення безкоштовних екскурсій для мешканців і гостей міста було започатковано управлінням зовнішніх економічних зв’язків і туризму облдержадміністрації у 2012 році з нагоди відзначення 350-річчя Івано-Франківська.

Джерело