Власники готелю “Дністер” обіцяють зняти склопакети з колонади.

Про цей йдеться в офіційному зверненні, яке опублікувала одна із власників готелю – дружина Мирослава Бойко, Надія Лєвшакова.

Власники пообіцяли демонтувати склопакети на колонаді й звільнити доступ до підколонного простору.

Власники “Дністра” обіцяють розісклити колонаду

Власники “Дністра” обіцяють розісклити колонаду

Нагадаємо, на початку березня в Івано-Франківську розгорівся скандал довкола будівельних робіт, які ведуться на історичній пам’ятці у центрі міста – в колишньому готелі «Дністер». За п’ять років над спорудою виросли два додаткові поверхи та вежа з годинником. Зараз взялися до бічних колонад – спроба засклити громадський простір та облаштувати приватну парковку біля будівлі викликала чергову хвилю обурення містян.

Згодом стало відомо, власник будівлі вже засклив міжколонний простір зі сторони вулиці Шевченка і таким чином тепер там немає вільного проходу, а також облаштував приватну паркову біля готелю.

6 квітня, громадський активіст Ростислав Шпук оприлюднив світлини засклених колонад.

Активісти зазначають, що такі дії є неприпустимими, адже колони є не тільки унікальними у плані архітектурних рішень, але й несуть на собі частину будинкової конструкції. Відтак, якось змінювати їх не можна.

Франківці провели дві акції на захист історичної колонади “Дністра” та висунули свої вимоги до реставраторів та влади міста і області.

“Місто має одну велику ганьбу”, – Андрій Єфіменко про ситуацію з готелем “Дністер”

Власники “Дністра” обіцяють розісклити колонаду

 

Джерело